Przegląd zaawansowanego peptydu wężowego QFL (ZAKTUALIZOWANY 2018)

QFL (Quest for Life) Advanced Snake Venom Peptide Wrinkle Cream to krem ​​przeciwzmarszczkowy, który specjalizuje się w przywracaniu blasku, wygładzaniu zmarszczek i cienkich linii oraz ujędrnianiu skóry. Zawiera również coś innego niż wiele innych - jad węża, znany w świecie piękna jako SYN-AKE.

QFL Advanced Snake Venom Peptide Wrinkle Cream jest sprzedawany za pośrednictwem programu automatycznego wysyłania każdego miesiąca. Istnieje oferta próbna, w której dostaniesz miesięczną dostawę tylko na wysyłkę i obsługę, ale nie jest to miesięczna wersja próbna - musisz podjąć decyzję w ciągu 14 dni, aby nie zostać obciążonym.

Składniki
Nie ma konkretnych składników wymienionych dla tego produktu. Wiemy, że zawiera on peptydy jadu węża, a także stwierdza, że ​​dostarcza całe cząsteczki kolagenu zamiast fragmentów, jakie zapewnia większość kremów przeciwstarzeniowych.

Jak to działa,
Zmarszczkowy krem ​​przeciwzmarszczkowy z wężem QFL Advanced Snake działa poprzez dostarczanie kluczowych składników do samej twarzy za pomocą peptydów jadu węża i kolagenu w całych cząsteczkach. Twierdzi, że wiele robi dla skóry, takich jak nawilżenie skóry, wygładzanie zmarszczek, ujędrnianie skóry, zwiększanie * blasku, przywracanie i reprodukcja komórek oraz praca nad zmniejszaniem * plam starczych.

Zalety
- Zawiera peptydy jadu węża - Dostarcza całe cząsteczki kolagenu - Ma darmowy okres próbny - Witryny są aktywne, gdzie można zamówić

Niedogodności
Instrukcje stosowania

Dokładnie oczyść twarz i osusz ją miękką ściereczką. Umieść produkt na dłoniach lub palcach i delikatnie masuj przez kilka minut, aż produkt zostanie wchłonięty przez skórę. Użyj raz dziennie, aby uzyskać optymalne wyniki. Pamiętaj, aby pozwolić mu przeniknąć przez skórę na około 15 minut przed użyciem makijażu.

Ostrzeżenia
Ten produkt twierdzi, że ma wszystkie naturalne składniki, więc nie powinien być szkodliwy dla skóry, ale bez obszernej listy, nie ma sposobu, aby powiedzieć, jak zareaguje Twoja skóra. Zachowaj ostrożność i przerwij korzystanie, jeśli masz problem.

Opinie klientów
Problem z produktami, które są dostępne tylko na stronach z ofertami próbnymi, polega na tym, że zazwyczaj nie ma żadnych bezstronnych recenzji. Oznacza to, że trudno jest znaleźć prawdziwy wniosek dotyczący tego, czy produkt robi to, co mówi. W tym przypadku znaleziono tylko te opinie, które były na konkretnych stronach prowadzących do oferty próbnej. Znalezione opinie były bardzo pozytywne, ale jest to normalne w tych witrynach.

Wniosek
QFL Advanced Snake Venom Peptide Wrinkle Cream wydaje się być dobrym produktem. Twierdzi również, że ma badania kliniczne, ale nie ma na to dowodu. Jedną z kwestii jest to, że możesz zamówić ją tylko za pośrednictwem ofert próbnych i witryn z automatyczną płatnością, co jest negatywne. Dodatkowo jest dość drogi. Z peptydami jadu węża można zobaczyć tylko tymczasowe wyniki, więc dobrze byłoby wiedzieć, jakie inne składniki są zawarte. Powiedziałbym, że może warto spróbować tylko jadu węża, ale można kupić inne luksusowe marki, które są w sklepach i tańsze.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*