Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Kompleksy co do wielkości penisa nie dotykają wyłącznie mężczyzn z naprawdę małymi członkami, dotyczy to również tych, których rozmiar jest w okolicach średniej. Takie osoby często paraliżuje strach przed zbliżeniem(co, jeśli mnie wyśmieje?). Wynika to chyba z wrodzonej woli walki wśród mężczyzn. Każdy chciałby być najlepszy, szczególnie jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. W poniższym artykule postaram się odpowiedzieć na dręczące płeć brzydką pytanie: czy wielkość ma znaczenia?

Standardowy rozmiar penisa

Przez wiele lat panowało przekonanie, że średni rozmiar penisa wynosi niecałe 17 centymetrów. Nawet dzisiaj jest to dosyć powszechna opinia. Rani ona wielu mężczyzn, którzy znajdują się poniżej tego wyniku. Statystyka ta opierała się jednak na błędnym założeniu. Przyjmowano deklaracje mężczyzn jako prawdę naukową, co oczywiście doprowadziło do wyolbrzymień. W rzeczywistości jednak standardowa długość penisa wynosi około 15 centymetrów. Żeby zadowolić kobietę, wystarczy członek o długości 12 centymetrów. Jeżeli Twój członek znajduje się w tych okolicach, to przy zastosowaniu odpowiednich pozycji powinien wystarczyć. Możesz się jednak zastanowić nad próbą zwiększenia jego rozmiaru.

Nie różdżka ma znaczenie, ale czarodziej

To dosyć często powtarzane zdanie. Odnosi się do tego, że nie liczy się wielkość penisa, a technika jego zastosowania. Żartobliwie mówi się, że osoby, które powtarzają to zdanie, z pewnością mają problem z małym członkiem. Jak wygląda sytuacja w rzeczywistości? Czy naprawdę wielkość nie ma znaczenia? Niestety, w tym miejscu muszę rozczarować mężczyzn pocieszających się w ten sposób. Z przeprowadzonych badań wynika, że ponad 80% kobiet zwraca uwagę na rozmiar członka u mężczyzny. Niewielkie przyrodzenie ich nie zadowala, szczególnie, jeśli wcześniej miały doświadczenia erotyczne z mężczyznami o potężniejszych rozmiarach. Wprawdzie nie powiedzą Ci tego w twarz, nie wyśmieją Cię(przynajmniej nie powinny), ale już nie omieszkają się o tym powiedzieć swoim przyjaciółkom.

Co wybrać na powiększenie penisa?

Istnieje wiele metod powiększania penisa. Najskuteczniejszą chyba jest chirurgiczne powiększanie prącia. Polega na podcięciu więzadła i wyciągnięciu okrytej części członka. Niestety, zabieg ten jest bardzo kosztowny, do tego może spowodować skutki uboczne, od słabszej erekcji do całkowitej impotencji. Polecam zastosowanie urządzeń do powiększania penisa. Jednym z najpopularniejszych jest Jes-Extender. Przyrząd ma kształt pierścieni nakładanych na penisa. Rozciąganie doprowadza do zwiększenia objętości ciał jamistych prącia. Pozwala to na zwiększenie dopływu krwi do niego i w rezultacie zwiększenie rozmiarów. Jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu, idealny dla osób z siedzącym trybem życia. Rezultaty oferowane przez Jes-Extender są obiecujące, wzrost rozmiaru penisa o dwa, trzy centymetry nie jest niczym niezwykłym.

Podsumowanie

Co do wielkości penisa krążą dwie przeciwstawne opinie. Część mężczyzn uważa, że wielkość penisa ma podstawowe znaczenie w zaspokojeniu potrzeb partnerki, równie wiele osób sądzi, że technika jest ważniejsza od rozmiaru. Badania wykazują jednak, że bliżej prawdy są ci pierwsi. Jeżeli masz raczej przeciętnego członka, może pora na zmienienie tego. Mnogość metod na powiększanie penisa jest naprawdę obiecująca. Mam nadzieję, że w powyższym artykule udało mi się rozwiać Twoje wątpliwości.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 27 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.