Ćwiczenia na powiększenie penisa

Wielu mężczyzn ma problem z zaakceptowaniem wielkości swojego członka. Wydaje im się, że małym penisem nie dają rady zaspokoić kobiety. Próbują wszelkich metod na dodanie sobie kilku centymetrów. Jedną z nich są ćwiczenia na powiększanie penisa. Możecie się zaśmiać pod nosem, w końcu jak można zwiększyć objętość członka przy pomocy ćwiczeń? Wbrew pozorom jest to prosta i skuteczna metoda. Trening penisa przypomina ćwiczenia innych partii ciała. Należy pamiętać o prawidłowym wykonywaniu czynności i ich regularności. W poniższym artykule postaram się objaśnić najpopularniejszy zestaw ćwiczeń na powiększanie penisa.

Od czego zacząć?

Aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji, każdy trening należy zacząć od odpowiedniej rozgrzewki. W przypadku penisa mówimy dosłownie o rozgrzaniu się. Weź po prostu gorący prysznic albo zażyj kąpieli w gorącej wodzie. Chodzi o to, żeby maksymalnie pobudzić ciała jamiste penisa, ćwiczenia będą wtedy znacznie efektywniejsze, a ryzyko otarć czy naciągnięć zostanie zminimalizowane.

Naciąganie

Ćwiczenie to polega na maksymalnym naciągnięciu ciał jamistych penisa, po to, żeby mogło do niego napływać więcej krwi i w rezultacie można zwiększyć rozmiar członka.

Członka w stanie leżącym należy złapać wokół żołędzi, a następnie ciągnąć z umiarkowaną siłą. Chodzi o to, żeby naciąganie było mocne, ale nie powodowało bólu. Ćwiczenie proponuję powtarzać 8 razy po 12 sekund.

Druga część zabiegu polega na naciągnięciu penisa i robieniu nim dziesięciu kół, najpierw w lewo, potem chwilka przerwy i powtarzamy czynność w prawo. Wykonać osiem powtórzeń.

Na koniec owijamy penisa i jądra ręcznikiem nawilżonym gorącą wodą. Gdy ręcznik się już wychłodzi, nałóż okład ponownie. Powtórz czynność 5-6 razy.

Zsuwanie pierścienia

Kolejne ćwiczenie ma służyć poprawie cyrkulacji krwi w prąciu, co oczywiście skutkuje w zwiększeniu jego rozmiarów. Zacznij od doprowadzenia penisa do częściowej erekcji. Następnie z kciuka i palca wskazującego uformuj swoisty pierścień, przesuń go do podstawy trzonu penisa i mocno zaciśnij. Uścisk musi być szczelny, na celu ma uwięzienie krwi znajdującej się w członku. Przesuwaj powoli pierścień w kierunku żołędzi, w międzyczasie utwórz identyczny uścisk u samej podstawy. Zmieniaj ręce na bieżąco, postaraj się, aby wykonanie pełnego cyklu nie trwało dłużej niż trzy sekundy. Powtarzaj ćwiczenie tak długo, aż odczujesz zmęczenie, penis będzie nabrzmiały, może nawet opuchnięty, ale nie przejmuj się tym.

Korzystanie z urządzeń do powiększania penisa

Powyższe ćwiczenia da się wykonać bez korzystania z profesjonalnych urządzeń do powiększania penisa. Jednak jeżeli chcesz zmaksymalizować efekty terapii, polecam zaopatrzyć się w jakiś zestaw powiększający członka. Ze swojej strony mogę polecić Jes-Extender - urządzenie cieszące się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, od niedawna dostępne również w Polsce. Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, przyrząd ten pozwala na powiększenie penisa o kilka centymetrów w ciągu dwóch miesięcy. Do tego Jes-Extender jest całkowicie bezpieczny, nie ma ryzyka uszkodzenia penisa. Nie wymaga właściwie żadnej aktywności ze strony użytkownika, wręcz przeciwnie, stworzony jest do osób mających siedzący tryb życia. Niewielkie rozmiary pozwalają na noszenie urządzenia w pracy bez zwracania na siebie uwagi

Podsumowanie

Istnieje całe mnóstwo ćwiczeń pozwalających poprawić stan penisa. Powyżej wymieniłem tylko te mające wpływ na jednoczesne wydłużenie i pogrubienie członka. Poza tym są zabiegi na opóźnienie wytrysku, wzmocnienie erekcji, wyprostowanie prącia i wiele innych. Mam nadzieję, że zaprezentowane przeze mnie metody będą miały zbawienny wpływ na wielkość Twojego penisa.
Pamiętaj o regularnych ćwiczeniach, a z pewnością dostrzeżesz rezultaty!

%name Ćwiczenia na powiększenie penisa

Titan Gel

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 27 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.